Aktualności

Logo POKL

Targi Senioralne

Miasto Nowy Sącz – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Sączu serdecznie zaprasza mieszkańców na Targi Senioralne połączone z częścią konferencyjną.

Targi Senioralne organizowane są w ramach działań o charakterze środowiskowym projektu systemowego „Twoja AKTYWNOŚĆ szansą na sukces!”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnienie aktywnej integracji, Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy Społecznej.

W trakcie 1 dnia Targów Senioralnych można będzie skorzystać z szerokiego wachlarza usług, produktów i ofert skierowanych do osób starszych. Będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji, badań, poradnictwa w ramach wielu branży tj.: zdrowie, uroda, zdrowa żywność, sprzęt rehabilitacyjny i ułatwiający codzienne życie, edukacja, hobby i rozrywka itp. W trakcie 2 dnia Targów Senioralnych zorganizowana zostanie konferencja z udziałem ekspertów poświęcona omówieniu i dyskusji nad ważnymi kwestiami związanymi z jakością życia seniorów, ich potrzebami i oczekiwaniami.

Na zwiedzających czekają ciekawe atrakcje i konkursy z nagrodami!

Targi Senioralne są bezpłatne i otwarte dla wszystkich zwiedzających! Zapraszamy!